Vijnë rezultatet e para nga Tetova, ja kush prinë

0

Kanë filluar të arrijnë rezultatet e para jozyrtare nga Tetova dhe rrethina. Sipas këtyre rezultateve Lëvizja Besa udhëheq në komunat Zhelinë dhe në Bogovinë, kurse në Tetovë rezultatet e para janë të barabarta mes BDI-së dhe Lëvizjes Besa, shkruan Gazeta Lajm.

Bëhet fjalë për rezultate nga një pjesë e vogël e votive të numëruara.

Comments

comments