A do të pozonte nudo për 100 mijë dollarë? Ja si përgjigjet aktorja shqiptare

0

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në emisionin PopCulture , ku ka folur për lidhjet e saj të mëparshme dhe për marrëdhënien me bashkëshortin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Gjatë intervistës aktorja  aktorja zbuloi arsyen pse i ka dhënë fund lidhjes  në të cilën ishte para së të njihej me bashkëshortin.

U ndava nga I dashuri I fundit sepse nuk përputheshim, unë kasha nevoj për një mashkull bujar dhe xhentëlmen. Bashkëshorti im ndryshon shumë nga mashkulli I parë.

Ndërsa pyetjes se a do të pozonte për 100 mijë dollar , Rudina ka thënë se do të pranonte

Comments

comments