Sela takon qytetarët e Strugës: Më 29 tetor fitore më të thellë (FOTO)

0

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, njëherësh edhe kandidat për mandatin e dytë për komunën e Strugës, Ziadin Sela, vazhdon takimet më qytetarë në kuadër të fushatës zgjedhore.

Sela ka shetitur sot nëpër qytetin e Strugës ku është pritur ngrohtë nga shumë qytetarë, e të cilët edhe ka bashkëbiseduar me ata për projektet e ardhshme dhe për nevojat e qytetarëve të Strugës.

Comments

comments