Ronaldo ka një mesazh për të gjithë ata që ia kanë inatin (Foto)

0

Cristiano Ronaldo e ka një mesazh për të gjithë ata që e duan dhe që e urrejnë. Superylli portugez e filloi me zhgënjim La Ligan duke barazuar në ndeshjen e parë ndaj Sporting Gijonit.

Menjëherë pas ndeshjes Ronaldo lansoi një mesazh në Instagram.

“Dashuria juaj më bën më të fortë, urrejtja juaj më bën të pandalshëm” shkroi Ronaldo në Instagram./Indeksonline/

Comments

comments