Pornostarja foto të nxehta me flamurin shqiptar, ndjekësit e kritikojnë ashpër/FOTO

0

Alby Rydes është një emër i njohur i industrisë së filmave me pullë të kuqe, por njëkohësisht e njohur për origjinën e saj shqiptare.
Këtë fakt duket se Alby e pohon me krenari dhe herë pas here në rrjetet e saj sociale publikon foto ndërsa mban simbolet e flamurit kombëtar.

Kështu ka bërë dhe së fundmi teksa ka publikuar dosa foto ku shihet tejet seksi, por veshur mban flamurin kombëtar.
Ky detaj i ka acaruar keq disa ndjekës të cilët kanë shpërthyer në ofendime duke i kërkuar që ta heqë flamurin pasi po i turpëron.

Comments

comments