Personi që humbi jetën sonte në Shkup është bashkëshorti i gazetares së RTK-së (FOTO)

0

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur matanë kufirit të Kosovës me Maqedoninë, në të cilin është përfshirë një veturë me targa të rajonit të Prishtinës dhe një kamion, të cilit nuk i shihen tabelat por për të cilin raportohet se po ashtu ka qenë me targa të Kosovës.

Siç raportohet, viktima është bashkshorti i gazetarës së RTK-së, Edita Ahmetit. (BotaSot)

 

edita 2

Comments

comments