Nuk pritej! Ish-presidentja Jahjaga fryen buzët?

0

Atifete Jahjaga ushtroi postin e presidentes së Kosovës gjatë viteve 2011-2015.

Pas përfundimit të mandatit, Atifete Jahjaga ka marrë pjesë në disa aktivitete të tjera, shkruan lajmi.net.

Një gjë që është vërejtur nga koha kur ish-presidentja përfundoi mandatin, është ndryshimi i madh në pamjen e saj. Së pari, Jahjaga ka qenë përfolur në lidhje me peshën, ngase ka humbur goxha peshë muajt e fundit.

Por, nëse ndalesh dhe krahason fotografitë e saj nga koha kur u bë Presidente e deri më tani, shohim ndryshim të madh në buzët e Atifetes, e që të shton dyshimet se ajo ka bërë një ndërhyrje në buzë.

Se a ka fryer buzët Jahjaga apo jo, vlerësojeni në imazhet e mëposhtme.

 

Comments

comments