Momente intime mes Seldit dhe Mimozës, publikohen fotot (Foto)

0

Seldi dhe Mimoza Shkodra po i shijojnë në maksimum ditët e para të fejesës.

Ndonëse e kanë mbajtur mjaftë të heshtur lidhjen e tyre, ata tashmë nuk po e kanë problem të shfaqen në publik.

Në imazhet e fundit, cifti shfaqen duke shkëmbyer puthje. E këto momente i kanë ndarë me miqtë e tyre në rrjete sociale.

Comments

comments