Kjo është gazetarja që po bën “partall” Hashimin e Ramushin dhe “sja nin” aspak, por bën poza!

0

Gazetarja dhe bllogerja e njohur, Kimete Berisha është e njohur për fjalorin e saj popullor, por mjaft të ashpër me të cilin nuk kursen as figurat më të larta politike në Kosovë. Nuk kursen as Hashim Thaçin e as Ramush Haradinajn, kurse si shumica e shqiptarëve, tregon simpati ndaj VV-së, shkruan Gazeta Lajm.

Veç kësaj ajo është e guximshme, sepse pas gjithë kritikave për “kokat” e shtetit, bën “poza” në stilin “spo ma nin” të cilat pastaj i shpërndan në rrjetet sociale, ku përveç mençurisë, nuk heziton ta eksponojë edhe bukurinë.

Prandaj edhe është një nga fytyrat më të klikuara dhe të pëlqyera.

Comments

comments