Friday, February 21, 2020

Pas J2, Samsung del me Galaxy J3?

Samsung Galaxy J2 është lansuar muajin e kaluar, ndërsa tashmë kanë filluar të qarkullojnë thashetheme edhe për pasardhësin e këtij modeli, Galaxy J3. Sipas informatave...

Shqiptari nga Maqedonia, programuesi më i mirë në Ballkan

Programuesi i cili me pamjen e tij atraktive tërhoqi vëmendjen e mediave turke dhe për shkurt kohë arriti të jetë një model i suksesshëm...

Kujdes kur bisedoni me Viber, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni...

A përgjohet apo jo biseda në Viber, është një pyetje që secilit përdorues të Viberit në Kosovë i intereson. Shumë nga bisedat thuhet se...

T-Mobile edhe në Shqipëri

Mbase e keni parë që të gjithë atë reklamën televizive të AMC kur thuhet se me 23 korrik diçka po vjen. Kjo gjëja që...

Daihatsu Cast, makina “cool” që ju kënaq, ja vlen ta keni !? (FOTO)

Kompania japoneze Daihatsu për tregun japonez ka përgatitur edhe një model të ri Kei Car, i quajtur Cast. Cast, i gjatë 3.4 metra, do të...

iPhone 8 me ekran të lakuar

Edhe pse Apple akoma nuk ka lansuar iPhone 7, mediat ndërkombëtare kanë nisur të raportojnë për detajet e para të iPhone 8, që pritet...

Ku po ik Musa Xhaferi? (FOTO)

unksionari i lartë i BDI-së që njihet shumë i afërt me Ali Ahmetin, Musa Xhaferi, është parë para pak çasteve në stacionin e autobusëve...

Apple hoqi dorë nga iPhone 6C

Apple kishte menduar që të hedhë në treg edhe një version tjetër të iPhone 6-s, por me ekran 4-inç. Këtë njoftim e ka bërë...

Ja si ta shkrini akullin në xhamin e veturës brenda sekondave (VIDEO)

Duket se ekziston një mënyrë për ta shkrirë xhamin e veturës shpejt, pa përdorur ‘kruese’ akulli apo ndonjë pajisje tjetër për shkrirje. Videoja që do...

Huawei prezantoi Honor 7i

Huawei ka prezantuar smartfonin Honor 7i. Karakteristika më unike e telefonit është një modul kamere aftësi rrotulluese. Kamera mund të përdoret edhe si frontale...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!