Friday, February 21, 2020

Inter, Spalletti: Tifozët janë të zhgënjyer nga pritshmëritë false

Në merkaton e janarit, Interi u përforcua vetëm me Lisandro Lopez dhe Rafinha, gjë që ka zemëruar tifozët zikaltër. Por, Luciano Spalletti nuk priste ndonjë...

Lamtumirë Bayern, Vidal në Premierligë

"Manchester Evening News" shkruan se Jose Mourinho e konsideron Vidalin si blerje perfekte. Ky mund të jetë sezoni i fundit i Arturo Vidal te Bayerni...

Juve nuk e dëshiron, futbollisti largohet në verë

Zvicerani nuk është më i nevojshëm për trajnerin Max Allegri. Stephan Lichsteiner do të largohet nga Juventusi. Sipas mediave italiane, klubi bardhezi s’do t’ia vazhdojë kontratën...

FOTO/ Çmenduri me shitjen e biletave për Real-PSG, nuk do ta besoni sa ka...

Edhe pse duhen 12 ditë nga zhvillimi i ndeshjeve, emocionet e Champions League kanë filluar të ndihen. Real Madrid – PSG është padyshim një nga...

Meta i dorëzon flamurin kombëtar ekipit shqiptar në Lojërat Olimpike Dimërore

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i dorëzoi sot Flamurin Kombëtar delegacionit sportiv shqiptar që do përfaqësojë vendin tonë në Lojërat Olimpike Dimërore “Pyeongchang 2018”,...

Suarez me ofendoi, por unë i tregova që është më i miri në botë

Ish-mbrojtësi i Arsenalit, Gabriel Paulista, beson se Valencia bëri lojë shumë të mirë mbrëmë në “Camp Nou”, si dhe foli rreth një përleshjeje të...

“Crvena Zvezda” përballet me ndëshkim për banerin e urrejtjes

Euroliga e basketbollit ka nisur procedurat disiplinore kundër klubit të basketbollit “Crvena Zvezda” nga Beogradi sepse tifozët e saj shfaqën një baner me sllogan...

Barcelona mposht Valencian, shikojeni ballinën e gazetës ‘Sport”

‘Sport’ në numrin e sotëm, ballinën ia ka kushtuar golashënuesit Luis Suarez. Barcelona mposhti Valencian me rezultat 1:0 në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Copa...

Zidane zgjedh sulmin e Real Madridit, prej sot e deri në fund të sezonit

“AS” shkruan se trajneri francez dëshiron të vazhdojë me treshen e sulmit, Gareth Bale, Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo. Zinedine Zidane ka vendosur në lidhje...

E kërkoi Guardiola në Man City, ja çfarë ka bërë Mahrez në Leicester City

“The Sun” raporton se Mahrez nuk është paraqitur fare në klub në ditët e fundit. Riyad Mahrez është rebeluar sërish te skuadra e Leicester Cityt. Mesfushori...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!