Friday, January 24, 2020

Elvis Hetemi e mposht çekun Eschner në kategorinë super të mesme

Boksieri nga Vushtrria, Elvis Hetemi e ka rrahur çekun Stanislav Eschner në një meç të kategorisë super të mesme, që u zhvillua sonte në...

Bayern ‘fluturon’ në krye, Rashica debuton te Werderi

Bayerni i Mynihut vijon të ‘vrapojë’ drejt titullit kampion, teksa sot ka kaluar edhe pengesën e radhës, Mainzin dhe e ka çuar në 18...

Valverde flet për dëmtimin e Dembele, zbulon se kur do kthehet

Skuadra e Barcelonës nesër luan kundër Espanyolit. Para kësaj ndeshje, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valvered ka folur për lojtarët dhe ndeshjen e ardhshme të ekipit...

Neymar shënon gol fantastik nga gjuajtja e lirë

Neymar ka shënuar një fol shumë të bukur nga gjuajtja e lirë për ta ngritur në 2-0 epërsinë e Paris Saint-Germainit ndaj Lille. Superylli brazilian...

Kjo është arsyeja pse nuk u ftua Sadiku për sfidën me Realin

Sadiku nuk figuron në listën e lojtarëve të ftuar për sfidën që Levante e zhvillon me Realin dhe arsyeja sipas MARCA-s duhet të jetë...

Schalke-Werder Bremen, formacionet e skuadrave

Janë publikuar formacionet e përballjes ndërmjet Schalke dhe Werder Bremen, shkruan infokusi. Do të jetë kjo një përballje e cila zhvillohet në kuadër të javë...

‘Më fut në formacion, ose të vrava’, futbollisti kërcënon me armë trajnerin

Futbollisti i një skuadre të kategorisë së 3-të në Argjentinë, ka bërë një gjest aspak të zakontë, duke tronditur botën e futbollit në atë...

Rënia nuk e nxjerr Krasniqin nga rruga që ka marrë

Haxhi Krasniqi po i kthehet rrugës që shpreson se do ta dërgojë te titulli i botës në boksin profesionist. Të shtunën mbrëma (sonte) në...

Dita e parë e Rashicës te Werderi: Tifozët e vonojnë në stërvitje dhe në...

Milot Rashica në stërvitjen e parë me Werder Bremenin erdhi vonë, por jo nga ndonjë gabim apo sjellje e keqe nga ai, por nga...

Neymar: Ky është vetëm fillimi te PSG

Ylli brazilian është i lumtur te skuadra franceze. Neymar në verë u transferua te Paris Saint-Germain nga Barcelona për shifër rekorde, 222 milionë euro. Spekulimet rreth...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!