Friday, February 21, 2020

Sëmundjet shokuese të yjeve!

Gjithmonë i shohim të buzëqeshur dhe të rregulluar në qilimin e kuq, prandaj shpesh harrojmë se edhe ata janë njerëz të thjeshtë, të cilët...

A po ndahen Brad dhe Angelina?

Mediet amerikane sjellin lajmin rreth divorcit mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie dhe atë pas nëntë vitesh romance dhe më pak se një vit...

Nicki, foto provokuese nga pishina

Nicki Minaj duket se është e dashuruar me fotot ku shfaqet gjysmë e zhveshur. Këngëtarja shpesh realizon foto të nxehta, dhe më pas i shpërndan...

Era mahnit Tiranën, duket si princeshë (Foto)

Era Istrefi e cila mori pjesë në eventin e MAD dukej si princeshë atje. Jo vetëm se është e pëlqyer në Kosovë, ne zbuluam...

Ja foto që Soni Malaj fshiu nga Instagram, pas sulmit të fansave (Foto)

Soni Malaj shpesh ka rënë pre e postimeve të veta në Instagram, teksa është ironizuar në komente nga ndjekësit e saj në rrjetin social. I...

Leonora Jakupi : Ku është ai mashkull…(Foto

Se, sot nuk janë të pakët ata meshkuj që mendojnë se femrat janë të dobëta nuk ka diskutim. Por, ja ç’mendon e ç’thotë Leonora...

Kallashi bëhet elegante (FOTO)

Kallashi ka hequr dorë për pak nga veshja provokative. Ajo është veshur paksa elegante ndërkohë që foton e ka postuar në Facebook. Mbase, pasi është...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!