Friday, February 21, 2020

Këngëtari Ardian Bujupi sjell këngën e re që ua dedikon supermodeleve (Video)

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi vazhdon të jetë një ndër emrat më aktivë në muzikë. Së fundmi, ai ka publikuar projektin e tij më të...

‘Ryva ua mbyll gojën’, dëshmon se ka humbur shumë peshë (FOTO)

Këngëtarja më e dashur dhe simpatike për të gjithë ne padyshim që është Ryva Kajtazi, shkruan Gazeta Blic. Ajo që një kohë të gjatë ishte larguar...

Shkurta e Kastrioti e “kallin” me këngën “Një zemër”

Këngëtarët Shkurte Fejza dhe tenori Kastriot Tusha kanë lansuar këngën e tyre më të re Kënga që quhet “Një zemër” është një këngë që lansohet...

Nuk do e besoni sa kushton një pallto e Nora Istrefit!

Motrat Istrefi janë ndër artistet më të përfolura në shoubizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic. Ato shquhen për stilin unik, që herë pas here e shfaqin...

Elita, e bukur edhe e veshur (FOTO)

Zakonisht komentohet në momentet kur ajo del në plazh në bikine Por, moderatorja e njohur Elita Rudi duket se është e bukur edhe e veshur. Së...

I paimagjinueshëm ndryshimi i Tunës si nënë

Radhitet prej vitesh si njëra nga këngëtaret më seksi të skenës muzikore shqiptare. Bëhet fjalë për Altuna Sejdiun, të cilën në çdo paraqitje të saj...

Gjiko kërkon falje përmes një video për veprimet e tij në Maldive

Hip hop superylli shqiptar, Gjiko, ka kërkuar falje për veprimet e tij me një peshkaqen në Maldive. Ylli shqiptar ka qëndruar së fundmi në Maldive...

Interpretimi seksi i këngës së Unikkatilit nga Fatlume Popovci

Është ndër më të kërkuarat e mbrëmjeve muzikore live në vend dhe jashtë. Fatlume Popovci këngëtarja që njihet për zërin e saj brilant, kohëve të...

Bebe Rexha i përshtatet vendit! Ja si është veshur në Meksikë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha vazhdon të jetë shumë aktive në profesion. Ditë më parë, ajo ka paralajmëruar turneun në disa shtete të...

Kështu hap këmbët, Geta Beqa në palestër

Dikur ishte aktore e thjeshtë, tanimë ka arritur të jetë fituese e disa çmimeve ndërkombëtare, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për modelen e njohur të...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!