Friday, February 21, 2020

Një ditë si kjo për Ledina Çelon

Në skenën muzikore është ngjitur vite më parë dhe ende vazhdon të sjell krijime të reja. Këngëtarja Ledina Çelo përveç zërit të ëmbël komplimentohet edhe për...

Kur Ami i Ermalit përkujdeset ndaj vetes (FOTO LAJM)

Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar. Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe duket se...

Ja ku po pushon Leonora

Këngëtarja Leonora Jakupi ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare. Këngët e saj priten shumë mirë nga publiku i moshave të ndryshme, shkruan lajmi.net. Edhe...

Haradinaj pas takimit me Xenin: Këngëtar i rrallë që interpretoi ndër vite perlat shqipe

Ramush Haradinaj po vazhdon të takoj personalitete të sferave të ndryshme politike, kulturore-artistike. Pasi takoi një numër të politikanësh dhe familjarë të dëshmorëve, rendi duket...

Befason Bleona: Shfaqet përkrah avokatit të Donald Trump (Foto)

Bleona Qereti është një nga artistet që nuk mund t’i ikë vëmendjes së medieve. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale përmes të cilave...

Ardian Bujupi publikon “Supermodels” (Video)

Ardian Bujupi e ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Supermodels”. Ky projekt është kompletuar edhe me videoklip, ku shihen shumë vajza...

“GangGang” – Fero po vazhdon të shoh ëndrra me sy çelë, pretendon se është...

U përfol e po vazhdohet të përflitet në media për të, shkruan GazetaBlic. Fjala është për Feron, i cili nuk ka edhe shumë kohë që...

Prisni Lena Dautaj me super projektin muzikor “Ske dit”

Ajo është një këngëtare e re por mjaft me stil. E kemi fjalën për Lena Dautaj e cila do të publikojë nesër këngën më...

Adelina Berisha së shpejti me projekt të ri, publikon foto provokuese

Këngëtarja shqiptare, Adelina Berisha ka publikuar disa imazhe të reja. Ajo më këto imazhe bënë të ditur se shumë shpejt publiku mund të dëgjojë projektin...

Adelina Tahiri tregon si i shërbehen mëngjeset nga bashkëshorti/FOTO

Adelina tashmë është e martuar dhe po shijon jetën më bashkëshortin, martesa e saj me avokatin maqedonas nuk u prit mirë nga një masë...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!