Friday, February 21, 2020

Maqedonasja thyen akullin, këndon në gjuhën shqipe (Video)

Këngëtarja e njohur maqedonase Tamara ka thyer akullin duke kënduar në gjuhën shqipe këngën e kosovares Rona Nishliu Suus, njofton agjencia e lajmeve INA. Për...

Kjo është Vildane Zeneli para operacioneve plastike

Zbulohen fotot e Vildanes para operacioneve plastike Unë e ndërtova karrierën time si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe jam shumë krenare që...

9 foto nudo të Bleonës

Bleona Qereti është ndër këngëtaret me të bukura në trojet shqiptare, njëkohësisht më seksi. E vetëdijshme për bukurin e saj, ajo nuk heziton të shfaq...

Transseksuali Edona James do përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong?

Lajmi se transseksuali i parë nga Kosova, Edona James, do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Europian ka ngjallur reagime në rrjetet sociale. Edona, e cila...

7 dasmat e yjeve tona që bënë shumë bujë (Foto)

Disa prej tyre janë ndarë, e disa ende vazhdojnë të jenë të lumtur si në ditën e dasmës së tyre. Më poshtë ju sjellim disa...

Noizy pushime luksoze me jaht i merr orën borxh Blerim Destanit

Noizy, pas një vere të ngjeshur me aktivitete në Shqipëri dhe jashtë saj, i ka dhuruar vetes disa ditë pushime luksoze me jaht në...

Labinot Tahiri: “Hiqni Jorganët”!

Këngëtari i mirënjohur i skenës muzikore Labinot Tahiri ka filluar të u kushtojë më shumë rëndësi rrjeteve sociale. Ai vazhdimisht po kujdeset që të...

Sinan Hoxha harxhoi 15 mijë euro për të marrë nusen në Kumanovë

Sinan Hoxha dhe familjarët e tij kanë arritur me vetura luksoze për ta marrë nusen kumanovare Andrra Destanin. Ajo është shfaqur tejet e bukur duke...

Shefqet Krasniqi: Kallashi siguroi xhenetin pasi vizitoi Qaben

Pasi që edhe vetë, Donjeta Kasumi – Kallashi, pranoi se ka vizituar vendi e shenjtë të myslimanëve apo Qaben, i mënjehershëm ka qenë reagimi...

Andrra Destani mesazh prekës për fëmijën sirian (Foto)

Ajo këto ditë është duke kaluar muajin e mjaltit tashmë më bashkëshortin e saj Sinan Hoxhën por pavarësisht kësaj siç duket Andrra është prekur...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!