Friday, January 24, 2020

Lady Gaga anulon koncertet në Europë: Kam dhimbje shumë të forta

Këngëtarja e famshme Lady Gaga ka njoftuar anulimin e 10 datave të koncerteve, pjesë e një turi botëror që ajo po zhvillon. Datat e anuluara...

Çiljeta vë në pah gjoksin në foton e fundit (FOTO)

Ajo çfarëdo që vesh komentohet për dukjen e saj, kjo për faktin se shquhet për format e saj trupore, veçmas për gjoksin e saj...

Xhesika shfaq këmbët seksi

Nuk ka pasur ndonjë talent të veçantë por shumë shpejt u bë e njohur. Modelja Arta Nitaj ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka...

Menaxheri e hodhi në gjyq por ja çka bën Getinjo

Reperët Getinjo dhe Mozzik javë më parë kanë dal nga labeli On Records. E sonte lajmi.net përmes burimeve brenda ON Records ka mësuar se menaxheri...

Bebe Rexha ‘nudo’! Meksikanët e krahasojnë me Kim Kardashian/FOTO

Këto ditë këngëtarja Bebe Rexha ka filluar turneun e ri në Evropë. Këtë herë, Bebe do të këndojë në disa prej qyteteve të Meksikës bashkë...

A do të pozonte nudo për 100 mijë dollarë? Ja si përgjigjet aktorja shqiptare

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në emisionin PopCulture , ku ka folur për lidhjet e saj të mëparshme dhe për...

Pornostarja foto të nxehta me flamurin shqiptar, ndjekësit e kritikojnë ashpër/FOTO

Alby Rydes është një emër i njohur i industrisë së filmave me pullë të kuqe, por njëkohësisht e njohur për origjinën e saj shqiptare. Këtë...

FOTO/ Publikohen pamjet provokuese, Oriola Marashi ‘i jep gji’…

Oriola Marashi është një nga emrat që së fundmi ka nxitur mjaft debat në median rozë. Postimet e saj provokuese në rrjetet sociale e kanë...

Faton Shoshi në ‘krahët’ e Bleonës: Netë të zjarrta…Shoshi: T’paska pëlqy… (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti dhe menaxheri i famshëm Faton Shoshi publikuan një fotografi nga një takim i përbashkët në New York. Ky i fundit i...

Elvana Gjata feston ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata sot feston ditëlindjen e saj. Ajo sot ka mbushur plot 31 vite jetë, transmeton Indeksonline. Me këtë rast përveç fansave...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!