Tuesday, February 25, 2020

FOTO/ Njihuni me ishullin ku nuk lejohet të hyjë asnjë burrë, por vetëm gratë

Zonja, nëse ndonjëherë keni pasur zënka dhe do donit të pushonit për ca kohë nga burri juaj zgjidhja erdhi. Në korrik të vitit 2018, një...

Gruaja shokohet pas 4 vitesh lidhje me 49 vjeçarin: Ajo që kam zbuluar, më...

Një grua 38-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj me një burrë, për të cilin kishte menduar se ishte i divorcuar. Ajo ka...

I riu i qan hallin psikologes: Kam 3 vite që nuk kryej marrëdhënie seksuale...

Një 30-vjeçar i ka shkruar një letër psikologes së britanikes “The Sun” duke i treguar një problem që ka me bashkëshorten e tij, me...

Eneda Tarifa i përlot të gjithë me historinë që tregoi: Më gjuante, më shfrytëzonte...

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i ka përlotur të gjithë me publikimin e një historie në Instagram. Ajo thotë se kjo është një nga...

Mund ta keni shqiptuar “Versace” gabimisht

Dizajnerja italiane dhe kreu i firmës së modës Versace, Donatella Versace, ka zbuluar për revistën Vogue se shumica e industrisë së modës dhe njerëzve...

NASA publikon peizazhe të Marsit, që ngjajnë shumë me ato të planetit tonë (Video)

Curiosity Rover i NASA-s, ka marrë pamjet e peizazheve të ndryshme në planetin e kuq. Pajisja që ka zbarkuar më 2012 në Kraterin Gale, ka...

Prej vitesh e kishte në bodrum një valixhe të vjetër por kur e hap…

Jo rrallëherë duke rregulluar shtëpinë njerëzit kanë gjetur gjëra të vjetra në të. Gjëra këto që kanë vlerë shumë të madhe materiale por edhe...

Këtij nuk iu deshtë vizë, kaloi kufirin mes Kinës dhe Laosit sikur të ishte...

Ky elefant është gjiruar nga kamerat e sigurisë tek sa kalon kufirin mes Kinës dhe Laosit, përmes rampave të vëna nga autoritete kufitare. E habitshme...

Shpëtohet luani i rënë në ‘bunar’

Pamjet tregojnë se si luani është kapur me litar në gropën të mbushur me ujë dhe tërhiqet lart nga njerëzit. Pastaj vendoset në kafaz, ndërkaq...

E çuditshme, kamerat e sigurisë kapin dy gra shqiptare natën duke bërë magji para...

Kamerat e sigurisë pranë një shtëpie në Prizren kanë kapur një veprim të çuditshëm të dy femrave. Ato shihen teksa i afrohen një shtëpie dhe hedhin diçka tek hyrja e saj...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!