Tuesday, February 25, 2020

Kush është Melanie Trump, Zonja e parë e SHBA-ve

Shumë persona që kanë qënë në Shtëpinë e Bardhë mund të kenë mbetur të impresionuar nga ambientet magjepsëse dhe të kushtueshme, po ndoshta për...

5 gjërat që të ndodhin pas një marrëdhënieje të gabuar, kur gjen mashkullin e...

Kur takon një mashkull të mbarë pas një marrëdhënieje toksike, ke qindra dyshime në mendjen tënde. I trembesh nisjes së diçkaje të re, sepse...

Dramë në rrugët e Kërçovës: Ish burri me vëllain e rrah ish gruan dhe...

Mbrëmë rreth orës 17 e 20 në Kërçovë në rrugën “Rudniçka” është prishur rendi publik me rrahjen midis vëllezërve Z.D. dhe J.D. nga Kërçova...

Si u bë milioner gjermani me 30 gomarët e blerë në Maqedoni?

Vallë, nga kush i ka blerë gomarët gjermani ?! Ajo që bëri gjermani Artur Winterhalder, në vitin 1965, gjatë viteve u zhvillua në një pikë...

Babai i Astrit Deharit i thotë fjalët e para pas lindjës së mbesës

Babai i Astrit Deharit, aktivistit të Levizjës Vetëvendosje, ka marrë shumë urime për lindjen e mbesës së tij, të bijën e Astritit. Ndërsa sot pas...

Si të keni sukses gjatë një interviste pune

Çdo profesion kërkon njerëz inteligjentë, ndaj edhe ne bëjmë të pamundurën të dukemi të tillë kur aplikojmë për punë. Fatmirësisht shumë universitete kanë kryer...

Mësojeni njëherë e mirë, këto janë arsyet pse femrat i refuzojnë meshkujt

Një studim i ri i kryer se fundmi, ka analizuar tiparet mashkullore që mërzisin femrat. Në të janë përfshirë 5,541 femra beqare, që kanë analizuar...

Paralajmërimi i mjekut, mos urinoni para se të bëni seks sepse…

Gratë nuk duhet të urinojnë para seksit, nëse duan që të mos zhvillojnë një infeksion në traktin urinar. Sipas një eksperti, kjo këshillë, e dëgjuar...

Aksident i rëndë në rrugën Tetovë – Jazhincë (Foto)

Para pak minutash sapo ndodhi një aksidnet i rëndë në rrugën Tetovë-Jazhincë gjegjësisht afër fshatit Sllatinë. Siç shihet në fotografi janë përplasur dy vetura ku...

26 vjet pas divorcit, Madonna rikthehet me ish-bashkëshortin?!

Sean Penn raportohet se do të jetë pjesë e turneut europian të Madonna-s, “Rebel Hearts”, pasi shumë burime deklarojnë se dyshja ka vendosur të...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!