Tuesday, February 25, 2020

Versaçe i Haraçinës hap lokalin më luksoz prej 600 mijë euro (FOTO)

Shenki Masllani, i njohur si Shenki Versaçe nga Haraçina, që është adhuruesi më i madh i këtij brendi të modës ka hapur lokalin me...

Panikë në Vatikan:”Jezusi nuk është kryqëzuar dhe nuk është bir i Zotit” thot Bibla...

Edhe më përpara është folur se Bibla e mëparshme nuk është e vërteta. Në të vërtetë, shumica e këtyre “historive” kanë qarkulluar brënda religjioneve...

Spiuni maqedonas ka incizuar politikanët duke bë seks, shikoni! (Video)

Marjan Efremov, ish i punësuar në Agjencinë për Zbulim në Maqedoni në vitin 2009, e pastaj edhe mik i afërt i shumë politikanëve dhe...

Për miliarda kureshtarë në botë: ja çfarë ka brenda Qabesë në Mekë (Foto)

Quhet Qabe dhe është një godinë katrore rreth së cilës përsillen çdo çast të ekzistencës së kësaj bote me dhjetra e qindra besimtarë, të...

Histori tradhëtie +16 /Motrat e nuses më tërbuan një ditë para dasmës

Ishte Tetor unë sa kisha ardhur nga Anglia. Kisha prerë ditën e dasmës. Nusja më priste me padurim. Kishim 7 vjet të lidhur. Mua...

Shkencëtari rus zbulon ilaçin më të fuqishëm kundër kancerit, ja si ta përgatisni në...

Sipas shumë njerëzve, receta e shkencëtarit të njohur rus Hristo Mermerski është një recetë revolucionare falë të cilës njerëzit mund të kurojnë kancerin. Gjatë...

Ekskluzive, dëgjoni “Bombën” e radhës, ja cili ministër ?!

Kjo është një nga bombat e radhës, që identifikohet me protagonistët e politikës aktuale në Maqedoni. E tërë biseda shpjegon realitetin dhe është identike...

Pse prekemi nga kanceri? Shkencëtarët zbulojnë shkaktarin kryesor

“Pse mua, pse u sëmura me kancer kur duhanin s’e pi, kam bërë jetë të shëndetshme, praktikoj aktivitet fizik, nuk jam i shëndoshë dhe...

Sela përkrahet edhe me këngë, ja hiti i ri shqiptar (Video)

    Ziadin Sela ishte deputeti që më së shumti pësoi lëndime nga protestuesit në Kuvendin e Maqedonisë. Sela i njohur me retorikën e tij nacionaliste...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!