Tuesday, February 25, 2020

Visar Ganiu me Kontratë dhe projekte konkrete; Zekirija Ibrahimi me çokollata

Me çokollata, kandidati i Lëvizjes Besa është në kulmin e fushatës së vet për në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale. Në këtë formë...

Blerim Bexheti: Ish-ushtarët e UÇK-së do të lirohen nga pagesa ndaj NKP “Saraj”

Kandidati për kryetar të Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti po zhvillon fushatë intensive nëpër të gjitha vendbanimet e Komunës së Sarajit. Ai sot qëndroi për...

Sela: ASH mbetet në Qeveri, për këtë temë s’kam fol me Zaevin

Lideri i Aleancës për shqiptarët dhe kandidat për kryetar të komunës së Strugës, Ziadin Sela sonte konfirmoi se partia e tij mbetet pjesë e...

Zaev: Maqedonia duhet të hapë kapitull të ri, që do të sjell jetë për...

Maqedonia duhet të hapë kapitull të ri, që do të sjell jetë për të gjithë qytetarët, të ketë rroga më të mëdha, të sigurohet...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!