Tuesday, February 25, 2020

Zaev premton mbështetje për bizneset e vogla

Socialdemokratët sonte u stacionuan para banorëve të Komunës së Aerodromit. Nga ky tubim, kreu i LSDM-së Zoran Zaev tha se Liria erdhi, dhe tani...

VMRO: LSDM i frikësohet humbjes, prandaj e ka aktivizuar PSP-në

VMRO-DPMNE ka reaguar pas përcaktimit të masës së paraburgimit për kryetarin e Komunës së Liqenasit, Edmond Temellko. Ata thonë se frika e LSDM-së nga...

Sela prin bindshëm në fshatrat e Strugës, ende nuk ka rezultate nga qyteti

Sipas informacioneve të para jozyrtare, kandidati i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela është në udhëheqje të bindshme në fshatrat e komunës së Strugës, kundrejt...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!