Saturday, February 22, 2020

EKSKLUZIVE: Kjo është kunata e Edi Ramës që administron 200 milion euro në Çikago

Redaksia e Gazetës, opozita.com për herë të parë publikon fotot e vilës së Olsi Ramës në Chikago dhe familjes së tij. Fotot e Entela Stefanit...

Jeta luksoze e Taulant Ballës. Kush i bën dhurata të shtrenjta çiftit Balla?

Më shumë se 27 mijë euro ndodhen në duart dhe trupin e Taulant Ballës dhe bashkëshortes së tij, Irisi. Kjo është një foto që...

Përplasje Rama-Thaçi-Ali Ahmeti. Thaçi bojkoton, Ahmeti nuk firmos paktin e Ramës

Edi Rama ka tentuar te perdore krizen politike ne Maqedoni per tu faktorizuar si nje politikan me peshe ne rajon, por ka deshtuar duke...

Rama provokon Shkupin me “bombën” e radhës (FOTO)

Deklaratave të Presidentit maqedonas George Ivanov për përbuzjen e gjuhës shqipe, Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje në rubrikën e tij Amarcord, ku...

Gjenerali shqiptar, Dritan Demiraj: Bashkimi Kombëtar s’bëhet me tradhtarë

Ushtaraku shqiptar, Dritan Demiraj ka vlerësuar lartë veprën e madhe patriotike të  Akademikut tashmë të djerë, Mark Krasniqi. A ka shkruar edhe rreth amanetit të...

Luftë mes fiseve në Elbasan/ 3 të vrarë, 7 të plagosur, 100 policë në...

(E plotësuar) - Policia e Shtetit ka bërë zyrtare emrat e personave të vrarë dhe të plagosur gjatë atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme...

Rama injoron BDI-në

Kryeministri shqiptar Edi Rama së fundi po injoron takimet me krerët e partisë shqiptare BDI në pushtetin e Maqedonisë. Siç bëhet e ditur ky...

Ja si janë çmimet e shitjes së drogës shqiptare nëpër Europë?

Një kilogram marijuanë shitet sot në Shqipëri nga prodhuesit për 1800-2000 euro. Në Itali, kjo drogë trafikohet duke u shitur nga 3800-4000 euro. Krerët...

Rama sonte i çoi porosi Shkupit: Shqiptarët jo të dorës së dytë, maqedonasit...

Kryeministri shqiptar Edi Rama me rastin e prezantimit të listave të kandidatëve për deputet të PS për zgjedhjet e reja u ndal sërish duke...

Zbulohet deputeti që ka fituar miliarda nga tenderët, ja emri i tij (Dokumente)

Kompania e deputetit socialist, Xhemal Qefalia ka fituar 6 miliardë e 700 milionë lekë tendera në 3 vite, sipas Partisë Demokratike. Në një deklaratë për...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!