Wednesday, May 22, 2019

Veteranët insistojnë në kërkesat e tyre për listat e UÇK-së

Shtatë përfaqësuesit e veteranëve të UÇK-së, kanë tashmë kanë dalë nga takimi me Faik Fazliun, nga Komisioni për verifikimin e ushtarëve të UÇK-së. Pas këtij...

Pendarovski komenton bisedimet në Bruksel dhe mospraninë e shqiptarëve

Ish-kandidati për president dhe përfaqësues i lartë i LSDM-së, Stevo Pendarovski ka komentuar sot bisedimet e nisura në Bruksel midis pozitës dhe opozitës maqedonase,...

Emin Azemi: Shqiptarët me elitë të kontaminuar politike dhe klientelizëm

Analisti dhe publicisti Emin Azemi ka komentuar për INA mospraninë e partive shqiptare në bisedimet për zgjidhjen e krizës politike që kanë nisur sot...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!