Tuesday, February 25, 2020

Ziadin Sela flet sot pas dhunës mbrëmë, ja porosia e tij (FOTO)

Zijadin Sela, deputeti shqiptar i cili u lëndua rëndë mbrëmë gjatë hyrjes së protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, ka folur për herë të parë...

EKSKLUZIVE/ U plagos nga huliganët, flet polici hero: Si ia shpëtuam jetën Zaevit, Selës...

Kreu i LR-PDSH, Zijadin Sela u godit mbrëmë nga paramilitarë të maskuar që bastisën Kuvendin e Maqedonisë fill pas zgjedhjes së Talat Xhaferit në...

INA me anketë: Cilën parti do e votoni në zgjedhjet e 11 dhjetorit ?

Agjencia e lajmeve INA si një nga mediat e para online në Maqedoni prej sot starton me anketë që ka të bëjë me zgjedhjet...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht...

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash,...

Georgievski flet për Arbër Xhaferin: Cila ishte kërkesa për Rufi Osmani

Mbi figurën e Arbër Xhaferit, shpirtin e tij human dhe rolin e tij në skenën politike në Maqedoni në emisionin “200” të udhëhequr nga...

Ja letra e plotë e Komandant Malishevës nga burgu i Prilepit

Në vzhdimin e dytë të letrës së Muhamet Krasniqit – Komandant Malishevës, të cilën e ka siguruar ekskluzivisht Botapres, ai tregon të vërtetetën e luftës...

Mjeku Ilir Hasani: Ja gjendja shëndetësore e Selës

Ilir Hasani, mjeku i cili ka pranuar Ziadin Selën ka informuar se gjendja e tij shëndetësore është stabile, me disa lëndime. “Gjendja e Selës është...

Zvicër, vajzën e re nga Kumanova e gjen vdekja në gjumë

Sot me 15.04.2017 ka ndërruar jetë studentja nga Kumanova Blondina Zimberi (25). Vdekja tragjike vajzën e re e ka gjetur në gjumë, në banesën...

Letër tronditëse e ish-ushtarit të UÇK-së i dënuar përjetë: Mjerë për ty o Ali...

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, Rexhail Qerimi i dënuar me burgim të përjetshëm ka dërguar një letër tronditëse duke nuk kursyer fjalë ndaj kryetarit...

Rrëfimi i ushtarit të UÇK-së për aksionin e Kumanovës: Tregon se kush i tradhtoi...

Ende e ka të freskët plagën nga plumbi që mori më 9 maj në "Lagjen e Trimave" në Kumanovë. Po të freskëta i ka...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!