Friday, February 21, 2020

Kina dhe Kazakistani – marrëveshje disa miliardëshe

Kryeministri i Kazakistanit, Karim Masimov, ka nënshkruar marrëvshje me kryeministrin e Kinës, Li Keqiang, në vlerë prej 23.6 miliardë dollarësh. Këto marëvshje u nënshkruan dje,...

Spitali i përgënjeshtron raportet për depresion të bashkë-pilotit Lubitz

Zyrtarët gjermanë dhe francezë po i vazhdojnë hetimet për zbulimin e shkaqeve eventuale, që çuan në rrëziminm tragjik të aeroplanit të firmës ajrore, Germanwings,...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!