Tuesday, February 25, 2020

Ziadin Sela flet sot pas dhunës mbrëmë, ja porosia e tij (FOTO)

Zijadin Sela, deputeti shqiptar i cili u lëndua rëndë mbrëmë gjatë hyrjes së protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, ka folur për herë të parë...

EKSKLUZIVE/ U plagos nga huliganët, flet polici hero: Si ia shpëtuam jetën Zaevit, Selës...

Kreu i LR-PDSH, Zijadin Sela u godit mbrëmë nga paramilitarë të maskuar që bastisën Kuvendin e Maqedonisë fill pas zgjedhjes së Talat Xhaferit në...

Milaim Zeka: Ja kush janë të përfshirë në skenarin e Kumanovës, edhe personi N.M...

Gazetari Milaim Zeka sërish ka dhënë detaje në versionin e tij lidhur me rastin e 9 dhe 10 Majit në Kumanovë.  Ai lidhur me këtë...

INA me anketë: Cilën parti do e votoni në zgjedhjet e 11 dhjetorit ?

Agjencia e lajmeve INA si një nga mediat e para online në Maqedoni prej sot starton me anketë që ka të bëjë me zgjedhjet...

Spahiç: Janë kush janë kroatët me origjinë të pastër shqiptare në Kroaci (VIDEO)

Prof. dr. Besim Spahić,  doktor i shkencave të komunikologjisë dhe shkencave politike në Universitetin e Sarajevës në një ligjeratë të tij k numëruar se...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht...

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash,...

Georgievski flet për Arbër Xhaferin: Cila ishte kërkesa për Rufi Osmani

Mbi figurën e Arbër Xhaferit, shpirtin e tij human dhe rolin e tij në skenën politike në Maqedoni në emisionin “200” të udhëhequr nga...

Edi Rama kërcënon BE-në: Zgjohuni, në të kundërt shqiptarët….

Kryeministri Edi Rama ka hedhur shumë akuza ndaj shteteve të Bashkimit Europian duke marrë shkas nga arrestimi në Francë i ish-Kryeministrit të Kosovës Ramush...

Ja letra e plotë e Komandant Malishevës nga burgu i Prilepit

Në vzhdimin e dytë të letrës së Muhamet Krasniqit – Komandant Malishevës, të cilën e ka siguruar ekskluzivisht Botapres, ai tregon të vërtetetën e luftës...

Mjeku Ilir Hasani: Ja gjendja shëndetësore e Selës

Ilir Hasani, mjeku i cili ka pranuar Ziadin Selën ka informuar se gjendja e tij shëndetësore është stabile, me disa lëndime. “Gjendja e Selës është...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!