Bebe Rexha ‘nudo’! Meksikanët e krahasojnë me Kim Kardashian/FOTO

0

Këto ditë këngëtarja Bebe Rexha ka filluar turneun e ri në Evropë.

Këtë herë, Bebe do të këndojë në disa prej qyteteve të Meksikës bashkë me këngëtarin e njohur, Bruno Mars, shkruan lajmi.net.

Që nga momenti kur ajo ka arritur në Mesikë, ka treguar se ata i kanë bërë mikpritje të ngrohtë dhe se e duan shumë atë.

Madje, disa prej tyre i kanë dhuruar këngëtares dhurata, e që një ishte shumë interesante, ngase krahasohej me Kim Kardashian.

Me fytyrën e saj dhe trupin e Kim Kardashian nudo, Bebe ishte befasuar nga ajo foto që pranoi.

Comments

comments