Arrestohet në kufi shtetasi serb, tentoi të fus drogë në Kosovë

0

Një serb, shtetas i Serbisë, është arrestuar në pikë kalimin kufitar “Dheu i Bardhë”, pasi ka tentuar të fus substancë narkotike të llojit heroinë.

Policia gjatë një kontrolle të bërë në veturën e serbit, ka gjetur një qese me substancë narkotike e llojit heroinë me peshë 2.64 gram.

I dyshuari është intervisuar dhe prokuroria mori vendim ta ndalë në mbajtje.

Comments

comments